Přehrada Jestřabice

Soukromý rybářský revír v Jestřabicích u Kyjova nabízí všem sportovním rybářům možnost rybolovu na přehradě v Jestřabicích.

Tato 6-ti hektarová přehrada s max. hloubkou 7m u hráze je bohatě zarybněna (kapr, amur, štika, pstruh, jeseter). Vysazujeme i trofejní ryby a jelikož zde mají ryby horní míru, mají rybáři jistotu opravdu skvělých úlovků

Rybolov zde může provozovat každý zájemce, který si zakoupí jednu z našich povolenek a je srozuměn s rybářským řádem vydaným pro tento revír.

Pro muškaře existuje možnost lovu z belly-boatu v počtu max. tři na vodě, nástupní a výstupní místo pouze schody na hrázi. Nutno dodržovat odstup od břehu, tak aby nebyli obtěžováni ostatní rybáři.

Při koupi povolenky „chyť a pusť“ možnost lovu až na tři pruty a po nahlášení i celonoční rybolov.

Dítě do 10-ti let může chytat s dospělým doprovodem na svůj prut zdarma.

Je zde možnost ubytování v chatě.

Jelení dvůr – farmový chov zvěře Jestřabice

V roce 2008 jsme se rozhodli rozšířit náš chov zvěře, kterému se věnujeme 10 let.

Na stráni za rybářskou chatou u přehrady jsme v průběhu loňského léta vybudovali oplocení a veškeré potřebné zázemí pro chov zvěře. Obůrka má plochu 6 ha. Na opocení jme použili kvalitní pozinkovaný drát o síle 4 mm, výška plotu je 1,8 m. Celý terén je zarostlý náletovými dřevinami, dříve sloužil pro pasení jalovic.

Organizačně slouží jako farmový chov zvěře, tzn., že se zde zvěř neloví mysliveckým způsobem. Chceme se zaměřit na produkci kvalitní živé zvěře k dalšímu chovu.

V roce 2010 jsme rozšířili stávající oboru na 7 hektarů , ve které jsou chováni mufloni, daňci a paovce hřivnaté. Také jsme postavili ještě jednu novou 2,5 ha oboru, kde chváme jeleny evropské -karpatského poddruhu.